Jsem tady poprvé

Vítáme tě na portále, který spojuje české nezávislé autory a pomůže ti najít zajímavý obsah.

Hledáš zajímavé čtení? Originální příběhy čí nezaujaté recenze? Návody či životní příběhy někoho jiného? Pak jsi zde správně. Tento portál vznikl právě proto, aby se zajímavé weby nemusely složitě hledat. V tutu chvili máme na našich stránkách 167 webových adres. S celkovým monžstvím 3374 článků. Na hlavní stránce najdete vždy nejnovější články za posledních sedm dnů. Všechny články, i s těmi staršími, potom uvidíte v jednotlivých kategoriích. Pokud Vás zajímají například návody, pak stačí zobrazit kategorii Návody a rázem získáte seznam všech článků v této kategorii seřazených podle času zveřejnění.


Nevíš kam dříve?

Na našem webu existuje systém hodnocení. Každá webová adresa nebo zveřejněný článek může být hodnocen ostatními uživateli. Můžeš si tak zobrazit seznam nejlépe hodnocených článků či zobrazit seznam webu s nejlepším hodnocením. Pokud se rozhodneš na našem portále vytvořit vlastní účet, budeš si moct sestavit vlastní seznam oblíbených autorů a zobrazovat jejich nejnovější články. Rychle tak budeš mít přehled, zda-li na tvém oblíbeném blogu přibyl nový článek. Registrace je zdarma a velmi rychlá, takže se jí rozhodně bát nemusíš. Při registraci je vyžadována jen tvá přezdívka a emailová adresa. Ta musí byt aktivní, jelikož ti na ní přijde aktivační email. Po bezplatné registraci si budeš moct nastavit své oblíbené adresy. Získáš přístup do knihy hostů a automaticky začneš sbírat body. Body jsou primárně určeny pro autory webu, nicméně i normálním uživatelům pomáhají získat větší hodnost v rámci webu. Z bezpečnostního důvodu totiž systém umožnuje hodnotit články až od levelu2. Jakmile jej tedy získáš, můžeš směle hodnotit články, které tě zaujaly.


Chci se přidat

Na těchto stránkách najdeš odkazy na články autorů, kteří se sami rozhodli připojit k nám. Pokud chceš být mezi námi i ty a chceš zde vidět odkazy i na tvé články, není nic jednoduššího než provést zdarma registraci. Po registraci a následném přihlášení máš možnost přidat adresu na své stránky. Pak je jen potřeba vyčkat na kontrolu adresy administrátory a vše je hotovo. O následném schválení ti ještě pošleme email, takže ti nic neuteče.


Hlavně automaticky

O Načítání nových článků se stará náš robot, který několikrát denně navštěvuje všechny registrované adresy a pokud zjistí nový článek, hned s tím běží zase zpátky a nový článek uloží. 20-40 minut se od zveřejnění se článek objeví i na tomto webu a to plně automaticky. Náš robot však nekopíruje celý obsah tvých stránek a vždy se vrátí jen s názvem nového článku a krátkým popisem nepřesahujícím 250 znaků. Pokud tedy text návštěvníky zaujme, po rozkliknuti odkazu jsou rázem na tvém webu a to je fajn ne? Jo a samozřejmě, jakmile zveřejníš nový článek, pak ti robot přidá několik bodíků do tvého skoré, aby si mohl s ostatními soutěžit. O tvém webu se ale po zveřejnění automaticky dozví ostatní návštěvníci našeho portálu a tak si na své vlastní adrese zvýšíš návštěvnost.


Chci se připojit k tomuto webu zdarma ještě dnes