Profil uživatele Antea

Avatar image
registrován 2017-07-28 09:12:06 Level3 počet bodů 332info
infoinfoinfoinfo
infohttp://anteabloguje.cz v databázi 42 článků. info2x info2x

Recenze: Chladnokrevný ničema

„Já ti povím, co je třeba udělat: nejdřív vypakuju vdovu po Theovi a jeho sestry, nejsou mi k ničemu.“ První The post Recenze: Chladnokrevný ničema appeared first on Antea bloguje.

Konejšivá náruč

Stalo se přesně tak, jak jsem předesílala v předchozím článku. Já a VB = finnito. Sice je mi mizerně, ale The post Konejšivá náruč appeared first on Antea bloguje.

A je to v p…ytli

Víte, jak se říká, že člověk by se neměl něčeho bát, protože tím to na sebe přivolá? Nerada, to říkám, The post A je to v p…ytli appeared first on Antea bloguje.

Na lovu v charitě

Dvě igelitky značkových věcí za 1000 Kč? Zdá se to nemožné, ale přesně o jsem si dneska neplánovaně přinesla. K The post Na lovu v charitě appeared first on Antea bloguje.

Potkala jsem na Zelňáku Zdeňka Svěráka

Na tenhle týden jsem měla v plánu pár zážitků, ale víte jak to je: „člověk míní, osud mění“ naštěstí jsem The post Potkala jsem na Zelňáku Zdeňka Svěráka appeared first on Antea bloguje.

Týdenní vyhnanství

Minulým pátkem počínaje, začal můj, částečně nedobrovolný, týdenní pobyt v Brně. Ale ačkoliv bych si raději vybrala Vesnici a Cirounkovu The post Týdenní vyhnanství appeared first on Antea bloguje.

O dětech

Pravidelní čtenáři ví (mám vůbec nějaké?) ,  že otázka dětí je pro mě hodně  citlivá.  Nacházím se totiž ve věku,  The post O dětech appeared first on Antea bloguje.Já se nevzdám!

Přemýšlela jsem nad tím, že se ze mě poslední dobou stal hrozný negativista… Jenže ona to není pravda. Mně se The post Já se nevzdám! appeared first on Antea bloguje.

Když máte psa…

… je to jako byste měli dítě. Nevíte, co máte dělat, aby to bylo správně. Příruček sice byly napsány tisíce, The post Když máte psa… appeared first on Antea bloguje.

Deník trosečníka #3

Třetí díl přinesl něco co jsem vůbec neplánovala. Chtěl jsem psát o něčem jiném, ale nakonec se moje myšlenky stočily The post Deník trosečníka #3 appeared first on Antea bloguje.

Množírny

Označení množírna je jedním z pojmů, pod kterými se skrývá závažný problém, ale strašně se s ním plýtvá. Je to The post Množírny appeared first on Antea bloguje.

Bloggeři spojte se! Aneb Facebook nás zradil.

Pro bloggery a další tvůrce závislé na Facebooku, přichází doba temna. Facebook zavedl nová pravidla…   To, že nová Facebooková The post Bloggeři spojte se! Aneb Facebook nás zradil. appeared first on Antea bl

Dobby je volný

„Pán dal Dobbymu ponožku“ nebo si ji Dobby vzal sám? Nejsem si úplně jistá, ale fakt je že je mi The post Dobby je volný appeared first on Antea bloguje.

Nápad!

Nevím, jak vám, ale mě pořád nejde z hlavy případ toho týpka, jehož inzerát na cestovatelské seznamce sklidil takový úspěch. The post Nápad! appeared first on Antea bloguje.

12 3