Profil uživatele Antea

Avatar image
registrován 2017-07-28 09:12:06 Level3 počet bodů 555info
infoinfoinfoinfo

Slovo Autora

Bloguji déle než 12 let a za tu dobu jsem napsala stovky článků. Nejraději sděluji světu své názory na svět a knihy :-)

infohttp://anteabloguje.cz v databázi 78 článků. info2x info2x

Holčička

Skoro o deset let mladší než já, čerstvá studentka VŠ. Malý cvalík plný mladické arogance a víry, že jí patří svět. Dřív jsem takové lidi nesnášela. Teď už ji pozoruji se shovívavě pobaveným úsměvem. J

Přepadli mě v lese!

Už je to pár měsíců, ale pro mě je to pořád jako včera. Přijela jsem na Vesnici. Byla jsem rozrušená a smutná, chtěla jsem být sama a zároveň s někým. Zašla jsem si k VBmu půjčit Ciri a šly jsme ven. Bylo u

Vánoce v Brně

Vánoce jsou nejotravnější dobou v roce. Ale jako všechno, mají i ony svou druhou stránku. Světýlka! Nikdy se jich nedokážu nabažit. Nejrůznější barvy, všemožné efekty… Letos jsem neodolala a rozhodla jsem

Jak vybrat správný džíny

Všichni víme, že dobře padnoucí džíny jsou alfou a omegou našeho vzhledu. Jak ale vybrat ty pravé? Sepsala jsem vám The post Jak vybrat správný džíny appeared first on Antea bloguje.

Nový rok

První leden roku 2019 už je historií, nový rok je tady a já nic… Nezvyklé, obvykle mám vždycky k novému The post Nový rok appeared first on Antea bloguje.

O vodě pro vodu a k vodě

Všichni tady umřem!  Že nejsme nesmrtelný, je nám asi všem jasné, i když… Já věřím na lidskou nesmrtelnost skrz děti, The post O vodě pro vodu a k vodě appeared first on Antea bloguje.

O starostech

Poslední dobou mám nějaké filosofické období. Rekapituluju, přemýšlím, predikuju… Moje poslední zamyšlení patří starostem.  Máme je všichni, nesnášíme je, trápíme The post O starostech appeared first oO rozhodnutích

Uděláte rozhodnutí a zapřisáhnete se, že jej neporušíte. Znáte to? Ono je to vlastně dost naprd… Poslední dobou se mi The post O rozhodnutích appeared first on Antea bloguje.

Mallorca

Jedna noc na letišti, dvě pod širákem, první let v životě a cizí chlap…  Nad tím jestli pojedu, jsem váhala The post Mallorca appeared first on Antea bloguje.

Do boje za Zemi!

Nejsem lesana, vitariánka, militantní eko aktivistka/teoristka…. Nic z toho. Jen jsem vždy měla ráda, vše živé. Přírodu, zvířata, rostliny…. a The post Do boje za Zemi! appeared first on Antea bloguje.

Šetřit na vlastních dětech?!

Výhodné nákupy, slevy, akce, nízké ceny… milujeme to všichni a málokdo odolá nákupu pěkných, levných věcí, byť jsou občas nízké The post Šetřit na vlastních dětech?! appeared first on Antea bloguje.

Když pálí dobré bydlo

Myslíte si, že jsem se konečně usadila a teď mě pálí domov? Ale prosím vás! Já si přece dokážu podělat The post Když pálí dobré bydlo appeared first on Antea bloguje.

Jen kýč nebo návnada na pedofily?

Dětské soutěže krásy a všechna další dětská vystoupení, která jsou považována za profesionální… Známe to všichni, malé holčičky, které často The post Jen kýč nebo návnada na pedofily? appeared first

Kde má život brzdu?

Nad tímhle článkem přemýšlím už asi týden a pořád jsem nepřišla na to, jak ho napsat. Zajímavé na tom, je, The post Kde má život brzdu? appeared first on Antea bloguje.

12 3 4 5 6