Profil uživatele Antea

Avatar image
registrován 2017-07-28 09:12:06 Level3 počet bodů 570info
infoinfoinfoinfo

Slovo Autora

Bloguji déle než 12 let a za tu dobu jsem napsala stovky článků. Nejraději sděluji světu své názory na svět a knihy :-)

infohttp://anteabloguje.cz v databázi 80 článků. info2x info2x

Týdenní vyhnanství

Minulým pátkem počínaje, začal můj, částečně nedobrovolný, týdenní pobyt v Brně. Ale ačkoliv bych si raději vybrala Vesnici a Cirounkovu The post Týdenní vyhnanství appeared first on Antea bloguje.

O dětech

Pravidelní čtenáři ví (mám vůbec nějaké?) ,  že otázka dětí je pro mě hodně  citlivá.  Nacházím se totiž ve věku,  The post O dětech appeared first on Antea bloguje.

Já se nevzdám!

Přemýšlela jsem nad tím, že se ze mě poslední dobou stal hrozný negativista… Jenže ona to není pravda. Mně se The post Já se nevzdám! appeared first on Antea bloguje.

Když máte psa…

… je to jako byste měli dítě. Nevíte, co máte dělat, aby to bylo správně. Příruček sice byly napsány tisíce, The post Když máte psa… appeared first on Antea bloguje.

Deník trosečníka #3

Třetí díl přinesl něco co jsem vůbec neplánovala. Chtěl jsem psát o něčem jiném, ale nakonec se moje myšlenky stočily The post Deník trosečníka #3 appeared first on Antea bloguje.

Množírny

Označení množírna je jedním z pojmů, pod kterými se skrývá závažný problém, ale strašně se s ním plýtvá. Je to The post Množírny appeared first on Antea bloguje.Dobby je volný

„Pán dal Dobbymu ponožku“ nebo si ji Dobby vzal sám? Nejsem si úplně jistá, ale fakt je že je mi The post Dobby je volný appeared first on Antea bloguje.

Nápad!

Nevím, jak vám, ale mě pořád nejde z hlavy případ toho týpka, jehož inzerát na cestovatelské seznamce sklidil takový úspěch. The post Nápad! appeared first on Antea bloguje.

Tak trochu v prdeli

Pořádná dávka víkendové deprese anebo, co taky jiného o víkendu dělat…   Za poslední cca 3 měsíce se můj život The post Tak trochu v prdeli appeared first on Antea bloguje.

Volby prezidenta 2018 – DUEL

Je to tady! Po dlouhém přemýšlení a rozhodování mezi Zemanem a Drahošem jsem se vrátila k původnímu, třetímu řešení, které mě The post Volby prezidenta 2018 – DUEL appeared first on Antea bloguje.

Evoluce v praxi aneb rvačka o chlapa

Já se hrozně snažila to nekomentovat, ale čím více komentářů pod tím příspěvkem přibývá a zvyšuje se tak absurdnost situace, The post Evoluce v praxi aneb rvačka o chlapa appeared first on Antea bloguje.

Volby prezidenta 2018

Článek z čtvrtka: Doufala jsem, že tento den nenadejde, ale stalo se tak. Dneska mi brácha připomenul, že zítra jsou The post Volby prezidenta 2018 appeared first on Antea bloguje.

1 2 3 45 6