Profil uživatele Chrudimka

obrazek
registrován 2017-09-13 10:37:27 Level8 počet bodů 8554info
infoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfo

Slovo Autora

Portál Chrudimka.cz denně aktuálně informuje o dění z oblasti kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

infohttps://www.chrudimka.cz/ v databázi 1053 článků. info62x info5x

Paní půlnoci

Pokud patříte k fanouškům fantasy světů, fanouškům Cassandry Clare, či hledáte právě něco, co vás opravdu pohltí, tak vřele doporučuji Paní Půlnoci. The post Paní půlnoci appeared first on Chrudimka.

Dukátové buchtičky

Vynikající dukátové buchtičky s krémem jsou vzpomínkou na dětství, ale může si pochutnat i dospělý. The post Dukátové buchtičky appeared first on Chrudimka.

Kalendárium – Miloš Kopecký

* 22. srpna 1922 – † 16. února 1996 Málokdo věděl, že ten suverénní muž, s přehledem a lehkostí hrající neodolatelné svůdníky, záludné intrikány The post Kalendárium – Miloš Kopecký a

Jak se dařilo českým tenistkám?

O víkendu 10. – 11. února 2018 se v pražské O2 aréně konaly další tenisové zápasy mezi Českou republikou a Švýcarskem. Hrálo The post Jak se dařilo českým tenistkám? appeared first on Chrudimka.Kinotip: Black Panther

Kritiky chválený film, který dějově předchází nejočekávanějšímu filmu tohoto roku Avengers: Infinity War, můžete v kinech shlédnout již dnes.    Film od The post Kinotip: Black Panther appeared first on Chrudi

Luštíme s Chrudimkou #7

Dnešní osmisměrka skrývá vzkaz pro dnešní den. Stačí jen kliknout a táhnout myší pro vyškrtnutí nalezeného slova. Mezerník zvýrazní dosud The post Luštíme s Chrudimkou #7 appeared first on Chrudimka.

Charts Club 2018 #6

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je The post Charts Club 2018 #6 appeared first on Chrudimka.