Profil uživatele Inka

obrazek
registrován 2017-02-22 11:46:56 Level4 počet bodů 1193info
infoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfoinfo

Slovo Autora

Ahoj, jsem Inka – lifestyle blogerka, která miluje fotografování, tvoření, líčení a recenzování produktů.

Na blogu najdete články ohledně bydlení, DIY tvorby (včetně návodů), focení, krásy, ale najdete tam také rady a vychytávky nejenom do bytu :)

Pravidelně přidávám i soutěže a spolupráce s ostatními blogery. Tak šup šup!

FB page blogu

Můj Instagram

Jsem ráda za každý zpětný odkaz, který mě posouvá dál a dál! :)

infohttp://www.inkablog.cz v databázi 64 článků. info69x info9x

Mňamky: vínovo-dýňové drinky

Minulý recept byl věnovaný hlavnímu chodu - pokud máte hlad, vyzkoušejte Šťavnatou krkovičku na černém pivu. A co k tomu? Třeba dýňový drink na dva způsoby!Další informace »

Nuda v posteli? Vyměňte ho!

Nuda v posteli? Vyměňte ho! Teď tedy nemyslím přítele (i když u některých, kdo ví), ale mám na mysli hlavně povlečení. Už vás to vaše nebaví? Tak ho prostě vyměňte.Další informace »

Připravit, pozor, glam + soutěž

Máme tu další mystery balíček ze zahraničí - jde o balíček s názvem "Ready, set, glam" od lookfantastic. Co balíček tentokrát obsahoval? Spousty kosmetiky a nejenom té dekorativní.Další informace »

Odhal krásu portrétní fotografie

A máme tu typický podzim se svým pochmurným počasím. Na člověka to působí všelijak, ale většinou jsme více unavení a více "startujeme". Popřípadě cítíme takovou tu podzimní depresi. A v takovém smu

Jak přežít společné bydlení?

Jsem ve věku, kdy bych mohla odejít od rodičů a starat se sama o sebe. Ale dlouho nebylo s kým - sama bych byt neutáhla z finančního hlediska a zároveň bych se asi sama zbláznila. Moje kamarádky jsou většinou zadanéKde to sakra jsem?!

"Kde to sakra jsem? Zavřu oči, usnu a vzbudím se v jakési zapínací věci, ze které mě můžou dostat jen ti, kteří mi dávají jídlo.  "Haló, já jsem tady a chci ven!". Nic se neděje. Copak ty lidi 

12 3 4 5