Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level4 počet bodů 1258info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 245 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

Valentýnský týden je skoro za námi. Konečně jsem mohla vytáhnout svůj kabát na vyšší teploty. A podle počasí v telefonu... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Sluneční paprsky. Zavřené oči. Tvář nastavená slunci. Čekání na vlak. Chvilky, co jsou jednoduše nejvíc. Únor mě zatím hodně těší.... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Co se stane, když je vám 30

Tenhle článek by se měl jmenovat spíš, co se stalo, když mi bylo 30, ale nějak to vypadá líp prostě... Příspěvek Co se stane, když je vám 30 pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Únor je tady! To znamená, že za 28 dní už je březen. Necítíte se hned líp? Některý týdny jsou na... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Leden

V létě jsem napsala článek o srpnu svém nejoblíbenějším měsíci. O měsíci, kdy se mi děje všechno dobré a který... Příspěvek Leden pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Leden je nejnáročnější měsíc roku, fakt. Ta zima je ubíjející, světla je pořád málo. Všichni jsou nějaký spruzený, nepřijde vám?... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poměrně nabitý týden. Stále mám, co dělat. Což je fajn. V pondělí jsme se viděly s holkama ze střední a... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.DIY: Ozdob si svůj Clipbook

Co se týče Clipbooku – víte o něm už docela dost. O tom, co to Clipbook vlastně je i o... Příspěvek DIY: Ozdob si svůj Clipbook pochází z Wish. Hope. Life.

“31”

Další rok za mnou. Další rok přede mnou. První rok nové dekády byl velkou výzvou. Snad ty příští narozeninová rána... Příspěvek “31” pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

V noci jsem špatně spala, takže ráno jsem se probudila celá rozlámaná. Jenže pak jsem otevřela oči, podívala se z... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Seznam 2019

Nikdy jsem nebyla člověk, co by si dával velká novoroční předsevzetí. Myslím, že naposledy to bylo někdy v patnácti a... Příspěvek Seznam 2019 pochází z Wish. Hope. Life.

2018

Na tyhle roční hodnocení se vždycky moc těším. Ale abych byla upřímná, za rokem 2018 se úplně ráda neohlížím. Byl... Příspěvek 2018 pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Hlásím se po delší pauze v Novém roce. Konec prosince se mi úplně nevydařil a nějak jsem cítila, že si... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Posledních deset dní do Štědrého dne. Tenhle týden byl šílený. V noci jsem se budila a nemohla spát. Je toho... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18