Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level3 počet bodů 433info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 81 článků. info12x info4x

Na vlnách pátku

Skoro letní týden za námi. První kraťasový den. Víc než doma pobývám venku a bylinky na balkóně se mi rozrůstají.... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Králičí nora.

Myšlenky z posledních dní. Zjistila jsem, jak moc je důležité kouzlo správného načasování. Mnohem víc si poslední dobou uvědomuju svůj... Příspěvek Králičí nora. pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Jsme skoro v půlce května a počasí se snad konečně umoudřilo. Začala jsem číst krásnou knížku Hledání přítomného okamžiku a... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Jsem zpět. Poslední dva týdny jsou tak nějak roztěkané s miliony myšlenek. A co jsme teda zvládli. Mám za sebou první... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Silhouette plotry

Zajímalo by mě, jestli se k vám už informace o téhle vychytávce pro všechny kutily a kreativce dostaly. Brzy pro... Příspěvek Silhouette plotry pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Skoro celý týden jsem proležela v posteli a doufám, že přes víkend už tu nemoc konečně porazím. Čas doma mi... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

San Francisko

O San Francisku jsem čítala už někdy od základky a nikdy by mě nenapadlo, že se tam jednou fakt podívám.... Příspěvek San Francisko pochází z Wish. Hope. Life.Whole30 – 4. týden

Tak to máme za sebou. Přežili jsme to až na těch pár dní celé. Poslední týden už byl takový odlehčenější,... Příspěvek Whole30 – 4. týden pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Takový krátký týden. Středu odpoledne už jsem trávila v posteli s rýmou. Tentokrát mám zase chycený hlavně hlasivky. Na facebooku... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Whole30 – 3. týden očima Mr. K

Je to krize. Se vším všudy. Klasická, nefalšovaná, taková naše malá krizička. Ačkoliv jsem vajíčka vždycky miloval, tak dnes při... Příspěvek Whole30 – 3. týden očima Mr. K pochází z Wish. Hope. Life.

Whole30 – 3. týden

Třetí týden je skoro za námi. Jupí. Tenhle týden jsme tak nějak polevili v ostražitosti a když se dnes podíváte... Příspěvek Whole30 – 3. týden pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Chladný týden je skoro za námi. Odmítám se vrátit k zimním věcem a tak mrznu (obzvlášť dneska). Doufejme, že Velikonoce... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Recenze: Kniha radosti

Když nakladatelství Jota nabízelo k recenzování tuhle knihu, trošku jsem váhala. Knihy, o kterých vám napíšu si celkem pečlivě vybírám... Příspěvek Recenze: Kniha radosti pochází z Wish. Hope. Life.

Whole30 – 2. týden očima Mr. K

Dneska to vezmu stručně. Trošku mi to začíná lézt krkem. Já vím, že je to jen pouhá závislost na cukru,... Příspěvek Whole30 – 2. týden očima Mr. K pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6