Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level4 počet bodů 1013info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 197 článků. info14x info4x

Nejlepší měsíc v roce

Máte svůj oblíbený měsíc nebo den v roce, kdy se vám daří a kdy se staly všechny zásadní události ve... Příspěvek Nejlepší měsíc v roce pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Vy víte, že já teplo miluju. A nevadí mi ani když je to trochu extrémní. Musím ale říct, že po... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Můj měsíc se Spendee

Aplikaci Spendee na sledování financování mám v telefonu už víc jak pět let. Nikdy jsem jí ale nevydržela používat aktivně... Příspěvek Můj měsíc se Spendee pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tak tomuhle říkám horký letní týden. Stihla jsem větší nákup jídla, nákup v Ikee, zkusit upéct první domácí pizzu a... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Konečně tropické léto, že? Užíváte si teplo někde u vody s knížkou nebo na dovolené? Já jsem zatím bohužel stále... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

#Girlboss

Mám ráda “nakopávací” a inspirativní knihy. V knihovně mám na ně speciální poličku. Firmu Nasty Gal a Sophii Amoruso jsem... Příspěvek #Girlboss pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Pátek 13. je můj oblíbený den. Vždycky mám radost, když se objeví (a nejvíc, když mám narozeniny). Dovolenkový týden uběhl... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Jahodovo-rebarborový pie s drobenkou

Když se nad tím tak zamyslím, tak nejčastěji peču právě koláče typu pie. Záměrně jsem recept nepojmenovala koláč s drobenkou,... Příspěvek Jahodovo-rebarborový pie s drobenkou pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

První dovolenkový týden tohoto léta. Žádné speciální plány ani cesty. Hodně jsem četla. Dobře snídala. Byla venku. Poslední dva dny... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Životní přání a sny

Dnes zase trošku víc osobně z mého deníku (i když tuším, že vás to možná pobaví stejně jako moje Životní... Příspěvek Životní přání a sny pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední červnový týden je tady. Úplně si říkám, že jsem si málo užila těch dlouhých nocí, ale ve skutečnosti byl... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Doller – elegantní plánovač

Jednou mi můj kamarád Mára povídá: „Hele Kubo, dostal se mi do rukou diář od Dolleru a já nevím, jak... Příspěvek Doller – elegantní plánovač pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Léto je tady. Jupí. Nezačalo zrovna teplým počasím, co (hahaha). Od pondělí mám konečně zapojené spotřebiče. A vařila jsem teprve... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15