Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level4 počet bodů 828info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 160 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

Myslíte, že by už konečně mohlo přijít jaro a s ním i dobré zprávy? Už to totiž vážně potřebujeme. V... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

10 způsobů, jak zlepšit den blbec

Někdy se ráno probudíte a už od rána víte, že to nebude váš den. Někdy se věci nedaří a někdy... Příspěvek 10 způsobů, jak zlepšit den blbec pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

To je týden tohle. Od neděle mi nebylo úplně dobře a od středy jsem zůstala doma. Zdá se, že na... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Mléčný chléb

Poslední dobou mě začalo bavit péct chleby. Beru to jako takovou osobní výzvu. Tenhle chléb mě zaujal na první pohled... Příspěvek Mléčný chléb pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Konečně březen! Konečně snad opadly ty šílený mrazy. Tenhle týden se mi do práce moc hezky nechodilo, to teda fakt... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Co by se mi líbilo do nového bytu

Když jsme v listopadu 2016 podepisovali kupní smlouvu na byt a vyřizovali hypotéku, zdálo se stěhování strašně daleko. Před pár... Příspěvek Co by se mi líbilo do nového bytu pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden jsem měla nějaké nevydařené pondělí, ale Hostivar s přáteli to celkem vylepšil. V úterý jsem se konečně vrhla... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Nevím proč, ale tenhle týden mi v hlavě visí jako ten hudební. Možná proto, že jsem během pár dní shlédla... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Dočetla jsem Stehlíka. Dočetla jsem Lagom. V pondělí jsem v práci organizovala charitativní Bazar, kde se nastřádalo spoustu věcí různého... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

San Diego

Z Las Vegas to do San diega není úplně nejblíž. Nakonec to byl náš nejdelší přejezd. Čekala nás cesta dlouhá... Příspěvek San Diego pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Náročný týden. První měsíc z nového roku je za námi. Ohlédla jsem se za svou snahou víc meditovat a byla... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Další týden za námi a za chvilku je tady konečně únor (až to bude březen, tak to bude ještě lepší).... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12