Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level3 počet bodů 698info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 134 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

Celý týden nemůžu spát. Nemůžu usnout a ráno se budím okolo páté a už nezaberu. Ach jo. Občas se mi... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Domácí vaječný koňak

Jsem hodně tradiční člověk. Miluju ty malé zvláštnosti a rituály, které má každá rodina, každá domácnost. Posledních pár let, co... Příspěvek Domácí vaječný koňak pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Prosinec je tady! Neuvěřitelný. Právě jsem dodělala vánoční výzdobu a konečně si dneska můžu otevřít první okýnko adventního kalendáře. Odpoledne... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

DIY: mix na Kovbojské sušenky

Den druhý našich DIY dárků (včera to byla Horká čokoláda) je tady a já vám přináším mix na sušenky plné... Příspěvek DIY: mix na Kovbojské sušenky pochází z Wish. Hope. Life.

DIY: mix na Italskou horkou čokoládu

Tenhle týden pro vás mám první sérii vánočních článků. Tři dny po sobě teď ode mě dostanete tip na “udělej... Příspěvek DIY: mix na Italskou horkou čokoládu pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Už od konce minulého týdne jsem tak nějak nemocná, ale pracovní povinnosti mi nedovolily zůstat doma. Dneska mám konečně dovolenou... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Tipy na dárky pro muže

V dávání dárků jsem celkem kreativní a často už mě někdy v srpnu napadá, co bych komu mohla dát/vyrobit. S... Příspěvek Tipy na dárky pro muže pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Prodloužený víkend je tady (my jsme si ho s K. prodloužili ještě o včerejšek).  Chystáte se na nějaké demonstrace a... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Kreativní diář

Před dvěma lety se mi do ruky díky skupině Planner lovers dostala kniha Kreativní diář (mimochodem ten článek je stále, i... Příspěvek Kreativní diář pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden toho mám na srdci nějak víc. Tak se do toho pusťme. V neděli jsem dočetla Rychleji mluvit nedokážu... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Soutěž a tip na vánoční dárek

Pomalu, ale jistě pro vás připravuji sérii vánočních článků. Ještě než je vypustím do světa, mám pro vás takovou malou... Příspěvek Soutěž a tip na vánoční dárek pochází z Wish. Hope. Life.

Masala-Chai sušenky s čokoládou

Listopadové počasí se skvěle hodí k nějakému tomu sladkému pečení. Já vám dnes přináším recept na kořeněné sušenky, které ocení... Příspěvek Masala-Chai sušenky s čokoládou pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden se pro mě nese v duchu nespavosti. Je pátek a já jsem naprosto vyčerpaná. Nepomohl melatonin, Sleepy krém,... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10