Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level5 počet bodů 1608info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 18 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

V bullet journalu mám teď dvoutýdenní přehled a včera na poradě mě až vyděsilo, jak málo dní zbývá do vánočního... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Jaký jste měli týden? Těšíte se na advent? Péťa byl celý týden po služebkách, já hodnotila projekty a tvořila adventní... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Svatební plánování

Nikdy nezapomenu, jak jsem stála na Alšově nábřeží, úplně zkoprnělá a hlavou mi krom jiného běželo, že budu muset naplánovat... Příspěvek Svatební plánování pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Perný týden. Obzvlášť pracovně. Nabrala jsem si nějakou práci navíc (svatba, větší hypotéka) a úplně jsem nedomyslela, jak to pak... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Tipy na dárky pro přátele

Vánoce jsou za rohem a teď je přesně ta doba, kdy je nejlepší začít kupovat vánoční dárky. Letos jsem se... Příspěvek Tipy na dárky pro přátele pochází z Wish. Hope. Life.

Kreativní diář

Před dvěma lety se mi do ruky díky skupině Planner lovers dostala kniha Kreativní diář (mimochodem ten článek je stále, i... Příspěvek Kreativní diář pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden byl celkem fajn. Přesto, že ráno už vstáváme do tmy a do práce odcházím v husté mlze. V... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Cupanina

Jela jsem navštívit babičku. Procházela jsem malým parkem, který mám po cestě. A najednou jsem to měla před očima. Jsem... Příspěvek Cupanina pochází z Wish. Hope. Life.

Whole30 – 1. týden očima Mr. K

Když jsme se s mojí drahou Michelle rozhodli pro program Whole30 založený na Paleo stravování, už jsem měl s paleo stravou... Příspěvek Whole30 – 1. týden očima Mr. K pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Stihli jsme výstavu Václava Havla v DOXu a jsem za to strašně ráda, bylo to dechberoucí. Na mém seznamu četby... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Pracovně náročný týden je konečně u konce. Zbývají mi poslední tři díly Masters of Sex a hrozně se těším až... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Celý týden chodím s rozepnutým kabátem a to považuju za dobré znamení. Zvládli jsme výlet do Drážďan a nákupy v... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Konečně se začíná oteplovat a přibývá světla. Mám za sebou první home office, ze kterého jsem si udělala tak trochu... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Dneska vzpomínám.

Poslední narozeniny s dvojkou na začátku jsou za rohem a tak trošku bilancuju. Nedávno jsem objevila tuhle krásnou věc, kterou jsem psala před sedmi lety. Maličko jsem jí upravila a dnes vám jí přináším. Každý to

12