Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level3 počet bodů 538info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 102 článků. info12x info4x

Na vlnách pátku

Tenhle týden byl tak trochu nečekaně nabitý. Začali jsme plánovat velké společné hory (po tolika letech – hurá) na nečekaném... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední den dovolené. Propršené ráno, knížka a malinový chlebík. S L. jsme si těch pár dní moc užili a jsem... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Čtecí návyky aneb #readinghabits

Nejsem úplně blogger, co se přidává do řetězových tagů (hodně to asi frčí na youtube, že). Žádný jiný u mě... Příspěvek Čtecí návyky aneb #readinghabits pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Srpen je tu (ahoj srpne!). Můj nejoblíbenější měsíc v roce (který je ten váš?). Konečně jsem viděla film Tohle je... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

DIY: Potiskni si tašku

Plátěné tašky miluju. Mám jich doma určitě něco okolo desítky. Nenosím je jen na nákup, ale dost často mě s... Příspěvek DIY: Potiskni si tašku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden jsem si užila spoustu pěkných rán. Snídaně, květiny, dobrá nálada. Poprvé jsem zavítala do Donut shopu a hned... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Recenze: Všichni jsme nějak vadní

Dlouho jsem vám nepsala o žádné knize a do oka mi v nakladatelství Jota padla právě tahle. Zaujala mě anotace... Příspěvek Recenze: Všichni jsme nějak vadní pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Pracovní týden po dovolené je vždycky tak trošku náročný. Nicméně v kanceláři panuje letní klid (když nepočítám hluk ze stavby,... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Třeboň

Loňská dovolená v USA byla poněkud nákladná a začátkem příštího roku nás čeká stěhování, takže letos jsme se rozhodli pro... Příspěvek Třeboň pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Týden v Třeboni je skoro za námi. Zítra nás čeká cesta na Živohošť a v pondělí zas do práce. Připravovat... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Yosemite a Death Valley

Ze San Franciska jsme si to namířili na půl cesty k Yosemitu a to do městečka Merced, vzdálené asi 130... Příspěvek Yosemite a Death Valley pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

První červencový týden, co byl plný všeho. Toho dobrého i toho, co jsem zas tak nechtěla. Užila jsem si odpoledne... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Týden, co začal jahodově. Konečně jsem se letos odhodlala a šla si nasbírat jahody. Půl hodina mi stačila na 4,5... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Čtení na léto, aneb summer reading list 2017

Začalo léto a moje nejoblíbenější doba na čtení. Vlastně snad oblíbenější než podzim, který se tak nějak ke čtení hodí... Příspěvek Čtení na léto, aneb summer reading list 2017 pochází z Wish. Hope. Life

12 3 4 5 6 7 8