Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level4 počet bodů 898info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 174 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

Stále se zabydlujeme. Terasu mám plnou květin (a brzy snad i rajčátek) a až složíme křesílka, tak bude i sezení... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Velká diářová soutěž

Ty nejčtenější příspěvky tady na blogu se týkají hlavně diářů. A vzhledem k tomu, jak se rozrostla komunita lidí na... Příspěvek Velká diářová soutěž pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tak jsme se zdárně přestěhovali! Máme za sebou hodně náročný víkend a spoustu tahání těžkého nákladu. Ještě v sobotu večer... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední dny žiju v podstatě jen tím, že balím věci. Je to nekonečná práce a přesto, že už jsem sbalila... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Moje nejoblíbenější knížky

V knihovně mám takovou speciální poličku s nejoblíbenějšíma knížkama. V jedné půlce jsou všechny knížky, co mám od Fulghuma a... Příspěvek Moje nejoblíbenější knížky pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Duben je skoro u konce. Nás čeká s největší pravděpodobností poslední týden v Hostivaři (i když se trošku bojím, abych... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Už týden mi na ruce sedí Fitbit Charge 2 a tak se snažím víc šlapat po svých. Poznávám nová zákoutí... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Tenhle týden by toho bylo moc. A tak to dnes pojmu úplně jinak a budu se soustředit na maličkosti, co... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Krásný týden. Konečně jsem odklidila zimní vrstvy a vytáhla svoje oblíbené oblečení (jupí). V úterý jsem byla letos poprvé v... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Pohyblivý svátek

Drtivou většinu knih, které jsem v životě četla, jsem měla půjčenou z knihovny (mávám Městské knihovně Opatov). Některé jsem četla... Příspěvek Pohyblivý svátek pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Čtyři dny mimo Prahu (jupí). Konečně nějaké sluníčko, procházky, telátka, pivo na hřišti, první opékání buřtů. Večer šíša, Knowlegde is... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Životní zásady

Už od malička jsem sběratel. Dřív jsem v dětském pokoji mívala pod stolem krabici od bot, kde jsem tyhle věci... Příspěvek Životní zásady pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Je sobota 8 hodin ráno a já vám až teď píšu páteční tipy. A kdybych vám to nepráskla, tak si... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Lykke

Předpokládám, že mnoha z vás se do ruky dostala už autorova první kniha Hygge. Já z ní byla unesená hned... Příspěvek Lykke pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13