Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level4 počet bodů 1098info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 214 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

Nejlepší podzimní týden a spoustu aktivit. Sleduju barvící se stromy na každém kroku. Užívám si teplých dní a včera dokonce... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Slova z knih

Už to nedělám tak často jako dřív, ale stále si sem tam zapíšu/vyfotím věty, které mě v knize něčím osloví,... Příspěvek Slova z knih pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Stejně jako jsem na začátku září měla pocit, že jsem zase spadla do králičí nory, tak mám teď od konce... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Podzimní balíček knih 2018

Letos jsem propásla letní seznam četby (ach jo). Všechno to stěhování a řešení různých věcí mě zdrželo a když jsem... Příspěvek Podzimní balíček knih 2018 pochází z Wish. Hope. Life.

Nedělní ráno

Vynechala jsem páteční článek a původně ho chtěla dopsat, ale pak jsem si řekla, že zkrátka nebyl z dobrých důvodů... Příspěvek Nedělní ráno pochází z Wish. Hope. Life.

Podzimní seznam

Podzim včera začal nejen kalendářně, ale taky celkem citelně svými teplotami. Já už jsem o víkendu vytáhla podzimní výzdobu, kterou... Příspěvek Podzimní seznam pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

V neděli začíná podzim! A dneska má být venku 30 stupňů (že by fakt naposledy letos?). Včera jsem cestou ve... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Jedno zamyšlené ráno

Začala jsem připravovat jeden podzimní článek, kde se s vámi chci podělit o to, jak se prát s podzimními splíny... Příspěvek Jedno zamyšlené ráno pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Jaký máte týden? Řekněte mi. Já vlastně moc fajn. Když se totiž na něco nebo někoho těšíte, tak je hned... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Clipbook – všestranný poznámkový blok

V srpnu se mi podařilo navázat dvě skvělé spolupráce, které souvisejí s mou láskou k plánování. Ta jedna je s nejmilejší Luckou z Fleppi a... Příspěvek Clipbook – všestranný poznámkový blok pochází z

Můj měsíc s deníkem radosti

Další ze série článků “měsíc jsem zkoušela” se týká mého notýsku plného radosti. Někdo tomu říká deník díků, někdo deník... Příspěvek Můj měsíc s deníkem radosti pochází z Wish. Hope. Li

Na vlnách pátku

První zářijový týden skoro za námi. Já jsem s ním skočila rovnýma nohama do další Králičí nory (pamatujete?). Tenhle týden... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední srpnový den. Do konce léta sice zbývá ještě 21 ní, ale víte jak. Když se začne říkat září, tak... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Minimalistická výzva

Už nějakou dobu přemýšlím o tom, že si pro vás připravím nějakou výzvu. Váhala jsem jestli má být spojená s... Příspěvek Minimalistická výzva pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16