Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level4 počet bodů 1323info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 257 článků. info14x info4x

Jak na domácnost bez chemie a jedů

Když mi tuhle knihu Nakladatelství Grada nabídlo, moc dlouho jsem nad ní neváhala. Víte, že občas si vyrábím sama i... Příspěvek Jak na domácnost bez chemie a jedů pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Z krásného jara zase trochu do zimy (pruda). Ale můj telefon říká, že na Velikonoce bude přes 20 stupňů, takže... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Krásný jarní týden. Spoustu kultury, milých rán, procházek, dobrého jídla, kamarádů. Duben pokračuje na úžasné vlně a já jsem za... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Hned na začátek bych vám moc chtěla poděkovat za všechny reakce na středeční článek. Jsem ráda, že vás baví i... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Březen byl awesome

Ano vím, že používat anglická slovíčka v názvech článku spoustu lidí hrozně irituje, ale to je život. Vy to zvládnete.... Příspěvek Březen byl awesome pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Ach ano! Konečně jsme se dočkali. Jaro je tady! Včera večer jsem si v 18:33 s radostí uvědomila, že je... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Recept na domácí granolu

Jsem snídaňová. Ráda si na snídani zajdu někam ven a utratím za to víc peněz a ráda si někdy připravím... Příspěvek Recept na domácí granolu pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Jak jsem na začátku března dávala do článku obrázek s prosbou, aby byl březen awesome, no tak on je zatím... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

To byl teda týden. Březen je tady. A s ním, zdá se, samé hezké věci. A myslím opravdu hezké věci.... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední únorový týden je za náma a konečně březen! Já jsem tenhle týden chodila nejen v keckách, ale vytáhla jsem... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Clipbook jako cestovní deník

Na organizování cest jsem trochu ulítlá (já vím). Když jsme se před pár lety rozhodli letět do Ameriky, tak jsem... Příspěvek Clipbook jako cestovní deník pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách neděle

Tichý týden. Tady na blogu. Ruzlučka se Sítou za náma. Za dva týdny už bude ve Španělsku. Redbull s vodkou... Příspěvek Na vlnách neděle pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Valentýnský týden je skoro za námi. Konečně jsem mohla vytáhnout svůj kabát na vyšší teploty. A podle počasí v telefonu... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Sluneční paprsky. Zavřené oči. Tvář nastavená slunci. Čekání na vlak. Chvilky, co jsou jednoduše nejvíc. Únor mě zatím hodně těší.... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19