Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level4 počet bodů 1188info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 232 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

Posledních deset dní do Štědrého dne. Tenhle týden byl šílený. V noci jsem se budila a nemohla spát. Je toho... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Jaký jste měli první prosincový týden? Já jsem v pondělí konečně viděla Fantastická zvířata 2. Nebylo to špatný. Jude Law... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Vyhraj dárkový poukaz od Fleppi

Poslední soutěžní den se vám bude určitě hodně líbit. Je pro všechny samolepkové blázny (četli jste už tenhle můj článek?)... Příspěvek Vyhraj dárkový poukaz od Fleppi pochází z Wish. Hope. Life.

Vyhraj Jógový zápisník

A máme tu druhý soutěžní den. Dnes si můžete zasoutěžit o Jógový zápisník jehož autorkou je Michaela Dombrovská, kterou znáte... Příspěvek Vyhraj Jógový zápisník pochází z Wish. Hope. Life.

Vyhraj Clipbook v dárkovém balení

Dneškem začínají tři dny soutěží. Každý den vám přinesu jeden produkt, o který si budete moc zasoutěžit a zkusit své... Příspěvek Vyhraj Clipbook v dárkovém balení pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední listopadový den! Ladíte se už na vánoční vlnu? Já jsem na ní už od minulého víkendu, kdy jsem si... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Nekynuté vafle s podmáslím

Docela mě udivuje, že vám až teď přináším první recept na vafle. Vafle totiž miluju. Od té doby, co jsem... Příspěvek Nekynuté vafle s podmáslím pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Po několika minutovém zírání na blikající kurzor se musím přiznat. Dneska se mi fakt vůbec nechce psát páteční tipy. Není... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

První sníh a nové tradice

Ráno jsem vstávala do práce dřív než obvykle kvůli asistenci. Žádná radost samozřejmě. Navlíkla jsem na sebe župan a vydala... Příspěvek První sníh a nové tradice pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Probuzení do mlhavého rána. Ještě v posteli jsem zapnula Spotify a naladila jeden z nejhezčích soundtracků – Submarine. Dneska mi... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Rychlý čokoládový dortík pro dva

No a nebo taky pro jednoho, že jo. Já si ho dělám sama pro sebe a rozhodně nemám problém s... Příspěvek Rychlý čokoládový dortík pro dva pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Celou noc se mi zdálo o Queenech. Já vím. Slyšíte to ze všech stran. Ale ten film je prostě fakt... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Jak porazit podzimní splíny

Podzim byl pro mě vždycky nejnáročnější období roku. Nikdy jsem ho neměla ráda. Nikdy jsem se na něj netěšila. Vždycky... Příspěvek Jak porazit podzimní splíny pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Pojďme předstírat, že je pátek večer. Je 3. 11. a blog dnes slaví 15 let od svého vzniku. To je... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17