Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level3 počet bodů 608info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 116 článků. info12x info4x

Na vlnách pátku

Tenhle týden jsem se utrvdila v tom, že už nikdy nebudu nahlas říkat, že se mi něco daří. Hned druhý... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Týden jako na houpačce. Říjen je tu vážení. Pár dní bylo totálně na nic, ale pak ta bublina praskla a... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Venku je překrásně. Teplo. A z okna vidím stromy s barevným listím. Idylka říkáte si, jen kdybych nebyla pořád tak... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Něco asi lítá ve vzduchu. I já jsem dneska zalehla do postele s rýmou, kašlem a teplotou. Včera jsem ještě... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Podzimní balíček knih

Většinou vám přináším tenhle knižní seznam jen na léto. Už v létě jsem vám totiž psala, že mám s velkým... Příspěvek Podzimní balíček knih pochází z Wish. Hope. Life.

Ty nejlepší borůvkové muffiny

Muffinů jsem upekla už celkem bezpočet. Slané, sladké, s drobenkou i bez. Stejně mi ale vždycky nejvíc chutnaly ty z... Příspěvek Ty nejlepší borůvkové muffiny pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Jeden z nejšílenějších týdnů poslední doby. Těší mě, že je pátek a celé to končí, ale trošku mě děsí, že... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

První zářijový týden, co utíká rychlostí blesku. V práci jsme si trošku pozměnili kancelář a je až neuvěřitelné, jak moc... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Las Vegas

V La Vegas jsme bydleli na dvou místech. Obě byly na Las Vegas Blvd. Jakmile sem vjedete, pochopíte, co je... Příspěvek Las Vegas pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední srpnové dny jsou za námi. Doufám, že to nebylo naposledy, co jsem si užívala sukní a chození na boso.... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Poslední srpnový den

31. srpen. Oficiální poslední den prázdnin. Pro někoho konec léta. Den nepřečtených knih. Stejně jako začátek a konec školního roku... Příspěvek Poslední srpnový den pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Minulý víkend jsme si užili koncert Robbieho Williamse. Ač nejsem jeho velký fanoušek a znám jen pár těch nejznámějších písniček,... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Cupcakes s krémem z malin a prosecca

Znovu jsem se díky Ivě dostala ke spolupráci s eshopem alkohol.cz a tentokrát se mi (po menších peripetiích s PPL)... Příspěvek Cupcakes s krémem z malin a prosecca pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9