Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level5 počet bodů 1713info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 18 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

15 dní a je březen. Ach. Tenhle týden hodně vzpomínám na loňský únor. Začala jsem zase meditovat. Pět dní po... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Pročítala jsem včera články z loňského února. A chtěla bych dneska páteční tipy jinak. Únava. Nedokážu se do ničeho pořádně... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

15 božích seriálů, které musíte vidět

Se seriály se poslední roky roztrhl pytel. A vzhledem k tomu, že se u nás začínají chytat i streamovací služby... Příspěvek 15 božích seriálů, které musíte vidět pochází z Wish. Hope. Life.

#Clipbookvyzva Únor

Je to tady! První úkol z #clipbookvyzvy. Doufám, že jste natěšení a zvědaví, co váš čeká. Pro první úkol jsem... Příspěvek #Clipbookvyzva Únor pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Poslední lednový den je tady! Hurá! Celý týden tenhle den netrpělivě vyhlížím. Ráno jsem po cestě do práce poslouchala na... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Kreativní diář

Před dvěma lety se mi do ruky díky skupině Planner lovers dostala kniha Kreativní diář (mimochodem ten článek je stále, i... Příspěvek Kreativní diář pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden byl celkem fajn. Přesto, že ráno už vstáváme do tmy a do práce odcházím v husté mlze. V... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Cupanina

Jela jsem navštívit babičku. Procházela jsem malým parkem, který mám po cestě. A najednou jsem to měla před očima. Jsem... Příspěvek Cupanina pochází z Wish. Hope. Life.

Whole30 – 1. týden očima Mr. K

Když jsme se s mojí drahou Michelle rozhodli pro program Whole30 založený na Paleo stravování, už jsem měl s paleo stravou... Příspěvek Whole30 – 1. týden očima Mr. K pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Stihli jsme výstavu Václava Havla v DOXu a jsem za to strašně ráda, bylo to dechberoucí. Na mém seznamu četby... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Pracovně náročný týden je konečně u konce. Zbývají mi poslední tři díly Masters of Sex a hrozně se těším až... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Celý týden chodím s rozepnutým kabátem a to považuju za dobré znamení. Zvládli jsme výlet do Drážďan a nákupy v... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Konečně se začíná oteplovat a přibývá světla. Mám za sebou první home office, ze kterého jsem si udělala tak trochu... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Dneska vzpomínám.

Poslední narozeniny s dvojkou na začátku jsou za rohem a tak trošku bilancuju. Nedávno jsem objevila tuhle krásnou věc, kterou jsem psala před sedmi lety. Maličko jsem jí upravila a dnes vám jí přináším. Každý to

12