Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level3 počet bodů 468info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 88 článků. info12x info4x

Na vlnách pátku

První letní dny jsou za námi a byla i pořádná bouřka! Sbírání jahod přesouvám na příští týden (ale už opravdu).... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

První letní den 2017

Nečekám, že tady bude hodně lidí, kteří si dnes před půl sedmou ráno otevřou můj blog, ale kdyby ano, tak... Příspěvek První letní den 2017 pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden byl hrozně fajn. Pár obyčejných věcí. Třídní sraz po deseti letech od maturity. Setkání a vzpomínky, za které... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

DIY: Knihomolský hrneček

Konečně přicházím se slíbeným DIY návodem, abych vám ukázala, co všechno ten Silhouette plotr umí. Jako první projekt jsem si... Příspěvek DIY: Knihomolský hrneček pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Z května jsme se přehoupli do června a zase jsem začala víc číst. Užívám si pořádné letní teplo a doufám,... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Občas něco ztratíme

Měla jsem kamaráda. Toho nejlepšího. Toho, co jsem mu svěřovala úplně všechno. I ty nejhorší věci. Toho, se kterým jsem... Příspěvek Občas něco ztratíme pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Proplula jsem dalším týdnem. V úterý jsem si užila slunnou Náplavku s mými nej a včera jsem tam zavítala s... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Skoro letní týden za námi. První kraťasový den. Víc než doma pobývám venku a bylinky na balkóně se mi rozrůstají.... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Králičí nora.

Myšlenky z posledních dní. Zjistila jsem, jak moc je důležité kouzlo správného načasování. Mnohem víc si poslední dobou uvědomuju svůj... Příspěvek Králičí nora. pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Jsme skoro v půlce května a počasí se snad konečně umoudřilo. Začala jsem číst krásnou knížku Hledání přítomného okamžiku a... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Jsem zpět. Poslední dva týdny jsou tak nějak roztěkané s miliony myšlenek. A co jsme teda zvládli. Mám za sebou první... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Silhouette plotry

Zajímalo by mě, jestli se k vám už informace o téhle vychytávce pro všechny kutily a kreativce dostaly. Brzy pro... Příspěvek Silhouette plotry pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Skoro celý týden jsem proležela v posteli a doufám, že přes víkend už tu nemoc konečně porazím. Čas doma mi... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

San Francisko

O San Francisku jsem čítala už někdy od základky a nikdy by mě nenapadlo, že se tam jednou fakt podívám.... Příspěvek San Francisko pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7