Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level5 počet bodů 1403info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 270 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

V jednom kole. V jednom kole. Dva pátky po sobě jsem teď odjížděla na svatební veselí a vůbec jsem nestihla... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Clipbook jako diář + soutěž

Spanilá Clipbooková jízda pokračuje. Tentokrát to bude dokonce s bonusem, protože o výsledný diář si můžete zasoutěžit. Za poslední měsíce... Příspěvek Clipbook jako diář + soutěž pochází z Wish. Hope. Li

Filmový festival Karlovy Vary

Poprvé tady předávám žezlo nad článkem svému drahému a máte se, na co těšit. Osobně jsem na filmovém festivalu byla... Příspěvek Filmový festival Karlovy Vary pochází z Wish. Hope. Life.

Směs koření na chai latté

Vy víte, že nepiju kafe. Proto, že mi moc nechutná, ale hlavně taky proto, že mi po něm není dobře.... Příspěvek Směs koření na chai latté pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Konečně je zase krásně. Červen je za rohem. Mě čeká příští týden Amsterdam. A začíná svatební sezóna. Taky jste tolik... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Po týdnu, který jsem strávila doma (napůl na dovolené a napůl nemocná) jsem se tenhle týden musela opět vrátit do... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Radosti dne, aneb co mě poslední dobou těší

Už jsem si tu dlouho neuložila tenhle seznam věcí, které mě zrovna těší. A protože se mi pořád táhne nachlazení,... Příspěvek Radosti dne, aneb co mě poslední dobou těší pochází z Wish. Hope. Life.Na vlnách pátku

Tahle květnová zima (a taky nastydlej přítel) mě tenhle týden naprosto zabili. Od středy ležím a léčim se, co to... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Atlas štěstí

Další krásná kniha z dílny nakladatelství Jota. Tentokrát nejde o knihu, která by se věnovala jednomu kulturnímu fenoménu jedné země... Příspěvek Atlas štěstí pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle celkem upršený týden jsem stylově zahájila home officem v posteli (a to jsem ani netušila, jak ideální den si... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Tři dny v Amsterdamu

Letos konečně zase někam pracovně vycestuju. Těším se už jenom proto, že jsem obecně hodně dlouho nikde nebyla. Naposledy vlastně... Příspěvek Tři dny v Amsterdamu pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Minulý týden jsem na Velikonoce odjížděla už ve čtvrtek pryč a ač jsem měla původně v plánu, že v pátek... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Clipbook jako čtenářský deník

A máme tu další ze série článků o Clipbooku od Filofaxu. Mám pro vás další tip, jak tenhle poznámkový blok... Příspěvek Clipbook jako čtenářský deník pochází z Wish. Hope. Life.

Jak na domácnost bez chemie a jedů

Když mi tuhle knihu Nakladatelství Grada nabídlo, moc dlouho jsem nad ní neváhala. Víte, že občas si vyrábím sama i... Příspěvek Jak na domácnost bez chemie a jedů pochází z Wish. Hope. Life.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20