Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level5 počet bodů 1543info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 18 článků. info14x info4x

Na vlnách pátku

Minulý týden byl tak speciální a nabitý velkými věcmi, že jsem to všechno nestihla do pátečních tipů sepsat. A když... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Můj měsíc s Fitfab Light

Už je to měsíc, co 3x týdně cvičím s programem Fitfab Light. Jeho autorkou je Andrea Pavelcová, kterou jsem měla... Příspěvek Můj měsíc s Fitfab Light pochází z Wish. Hope. Life.

Zapečená jablíčka s drobenkou

Nedávno jsem na instagram dávala fotku, kde jsem měla mističku se zapečenými jablíčky. Podzim a jablka k sobě neodmyslitelně patří.... Příspěvek Zapečená jablíčka s drobenkou pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden jsem vytáhla teplejší kabát a taky šálu. Myslím, že se definitivně můžeme rozloučit s teplotama kolem dvacítky. Nicméně... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Můj měsíc s Bullet Journalem

O systému vedení diáře s názvem Bullet Journal jsem se dozvěděla od Sary už před pár lety. Zalíbilo se mi... Příspěvek Můj měsíc s Bullet Journalem pochází z Wish. Hope. Life.

Kreativní diář

Před dvěma lety se mi do ruky díky skupině Planner lovers dostala kniha Kreativní diář (mimochodem ten článek je stále, i... Příspěvek Kreativní diář pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden byl celkem fajn. Přesto, že ráno už vstáváme do tmy a do práce odcházím v husté mlze. V... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Cupanina

Jela jsem navštívit babičku. Procházela jsem malým parkem, který mám po cestě. A najednou jsem to měla před očima. Jsem... Příspěvek Cupanina pochází z Wish. Hope. Life.

Whole30 – 1. týden očima Mr. K

Když jsme se s mojí drahou Michelle rozhodli pro program Whole30 založený na Paleo stravování, už jsem měl s paleo stravou... Příspěvek Whole30 – 1. týden očima Mr. K pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Stihli jsme výstavu Václava Havla v DOXu a jsem za to strašně ráda, bylo to dechberoucí. Na mém seznamu četby... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Pracovně náročný týden je konečně u konce. Zbývají mi poslední tři díly Masters of Sex a hrozně se těším až... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Celý týden chodím s rozepnutým kabátem a to považuju za dobré znamení. Zvládli jsme výlet do Drážďan a nákupy v... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Konečně se začíná oteplovat a přibývá světla. Mám za sebou první home office, ze kterého jsem si udělala tak trochu... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Dneska vzpomínám.

Poslední narozeniny s dvojkou na začátku jsou za rohem a tak trošku bilancuju. Nedávno jsem objevila tuhle krásnou věc, kterou jsem psala před sedmi lety. Maličko jsem jí upravila a dnes vám jí přináším. Každý to

12